Meie poolt teeme:

Professionaalsete piltide loomine

Tulevase elaniku kontroll

Effektiivse reklaami organiseerimine

Juriidiliselt õieti koostatud leping

Meie rendi leping on vormistatut kogenud notaariuse abiga.

See tähendab, et sellise lepinguga  probleemide tekkimisel hoolimatu rentnikuga Teie alati saate pöörduda ükskõik millisesse inasso firmasse Eestis, esitada  kahjuhüvitamis menetluse. Näiteks rikutud vara või maksmata arve eest.

Tulevase elaniku kontroll

Arvatavasti igaühel meist on tulnud kokku puutuda sellise probleemiga, et andes rendile korteri esmapilgul korralikele elanikele, osutusid nad kaugeltki mitte sellisteks, millistena tundusid tutvumise alguses.

Edaspidi ei maksa sellised inimesed arveid õigeaegselt, või ei maksa üldse.

Või siis hakkate Te saama oma naabritelt sõnumeid, et Teie elanikud armastavad koguneda õhtuti ja korraldada kärarikkaid pidusid, mis loomulikult kutsub esile naabrite rahulolematuse.

Tulemusena väljakolinud jätavad Teie korteri üsna hullus seisukorda. Ja peale nende lühiajalist elamist leiate Te korterist lõhutud mööbli ja tehnika.

Ja selleks, et ennast kaitsta maksimaalselt, pakume me antud võimalust.

Lahkudes ühest korterist kolivad nad järgmisse korterisse ja vaid nemad teaad mitmendasse.
Antud teenus sobib inimestele, kes hakkavad üürile andma oma kinnisvara või siis sõlmida uue partneriga lepingut, ehk ka kauba realiseerimiseks. Ja enne kui seda teete, soovitame me Teil saada temast rohkem kasulikku informatsiooni. Vaieldamatult, selline informatsioon aitab Teile vältida vajaduseta probleeme ja närvikulu edaspidi. Samuti hoiab kokku Teie aega ja raha. Me soovime Teile vaid korralikke ja maksejõulisi üürnike ja äripartnereid, kes käituvad Teie omandiga nagu käituksid enda omaga.   Aga Teie palvel kontrollime me teie tulevast üürilist või partnerit meie ” must ja valge” nimekirjas, kuhu varem või hiljem sattuvad inimesed ja firmad. Samuti viiakse läbi maksejõulisus kontroll või maksehäire olemasolu.

Kuidas see toimub?

  • Teate meile üürilise / partneri, keda soovite kontrollida
  • Me saadame kohe arve  Teie e-postkasti
  • Maksate teenuse eest ja me saadame küsitud informatsiooni Teie e-postkasti või teatame telefoni teel.

Antud teenuse hind on 4,95€.

Kontrollin kohe


Teie andmed

Teie Nimi (*)

Teie e-mail (*)

Teie telefon (*)

Võtke minuga ühendust
 telefoni teel läbi e-post

Tulevase elaniku andmed

Nimi ja perekonnanimi\ ettevõtte nimi

Tulevase elaniku isikukood

Tulevase elaniku telefoninumber

Kui Teile meeldis antud teenus, siis arvatavasti on see kasulik ka Teistele inimestele. Vajutage Like nuppu FB leheküljel ja jagage oma sõpradega!

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •